Skip to main content

Aktualności

Aktualności
news

Spotkanie informacyjne w Krapkowicach.

17.01.2011

Serdecznie zapraszamy na spotkanie informacyjne dotyczące realizacji projektu „Centra wsparcia NGO – projekt długofalowej pomocy dla organizacji pozarządowych”.

Czytaj Więcej strzałka
news

Ferie z PROJEKTOREM.

14.01.2011

Studentko, Studencie – zostań wolontariuszem Programu „PROJEKTOR – wolontariat studencki” i wyjedź na ferie w dowolny zakątek Polski.

Czytaj Więcej strzałka
news

Warsztaty z pedagogiki zabawy.

03.01.2011

Program „PROJEKTOR – wolontariat studencki” zaprasza wszystkich studentów i wolontariuszy Programu do wzięcia udziału z pedagogiki zabawy, które poprowadzi doświadczona pedagog PSPiA Klanza – Ania Grabowska.

Czytaj Więcej strzałka
news

Kuźnia Ekspertów

01.12.2010

Jak zaktywizować ludzi do działania? Jak pomóc innym zrealizować ich pomysły? Jak zarządzać spółdzielnią socjalną lub innego rodzaju organizacją? Jak pozyskać środki na działalność? Co zrobić, żeby efektywnie się komunikować? Jak poruszać tłumy?

Czytaj Więcej strzałka
news

Otwarcie Centrum wsparcia NGO w Strzelcach Opolskich.

01.12.2010

Serdecznie zapraszamy w dniu 3 grudnia 2010r. od godz. 15:30 do 18:00 na otwarcie nowopowstałego Centrum Wsparcia dla Organizacji Pozarządowych w Strzelcach Opolskich, które mieści się przy ul. Krakowskiej 18. Centrum powstało w ramach projektu „Centra Wsparcia dla NGO – projekt długofalowej pomocy dla organizacji pozarządowych”, realizowanego w ramach PO KL, partnerem projektu jest OCWIP.

Czytaj Więcej strzałka