Skip to main content

Zapraszamy na Obszarowe Forum Rad

Zapraszamy na Obszarowe Forum Rad
news
Drodzy Członkowie Rad Działalności Pożytku Publicznego oraz osoby zainteresowane powołaniem Rady na swoim terenie,
mamy przyjemność zaprosić Państwa na I Międzyregionalne Forum Rad Działalności Pożytku Publicznego. 
Spotkanie będzie miało charakter 3-dniowej wyjazdowej sesji, podczas której będzie możliwość poznania specyfiki działania Rad Działalności Pożytku Publicznego w każdym z 4 uczestniczących w projekcie regionów (dolnośląskie, łódzkie, opolskie, śląskie) oraz wspólnej wymiany doświadczeń. 
Międzyregionalne Forum odbędzie się w dniach 12-14 czerwca 2014 roku w Katowicach (Hotel Trzy Stawy – http://www.silesianhotel.pl/kontakt). 
Forum ma na celu wypracowanie i omówienie standardów działania Rad Działalności Pożytku Publicznego oraz dyskusję nad rolą i miejscem Rad w rozwoju społeczeństwa obywatelskiego i ich reprezentatywnością przed organami samorządu terytorialnego. 
Mam nadzieję, że zechcą Państwo poświęcić te kilka dni, aby w przyjaznym środowisku  wymieniać się dobrymi praktykami i rozwiązywać pojawiające się problemy. Dodatkowo w trakcie Forów poznamy także ciekawy przykład rozwoju społeczności lokalnej w miejscu, w którym spotkanie będzie się odbywać.
Proszę o potwierdzenie udziału do dnia 7.06.2014 roku na adres mailowy ksmug@opus.org.pl. W ramach projektu zwracamy koszty dojazdu uczestników na Forum.
Spotkanie realizowane jest w ramach projektu „Modelowe Rady Działalności Pożytku Publicznego”, który realizujemy na terenie 4 województw: łódzkiego, śląskiego, opolskiego i dolnośląskiego.
Serdecznie zapraszamy