Skip to main content

Komunikat dotyczący Konkursu Kierunek NOWE FIO 2023

Komunikat dotyczący Konkursu Kierunek NOWE FIO 2023
Ważne

Szanowni Państwo,
informujemy, że do dnia 31.05.2023 do godziny 23.59 trwa nabór wniosków w II turze konkursu „Kierunek NOWE FIO 2023”. Wszystkie wnioski złożone do tego czasu będą podlegały procedurze oceny.

Analiza ilości złożonych wniosków na chwilę obecną wskazuje, że istnieje prawdopodobieństwo wyczerpania środków dostępnych w Konkursie w trakcie tej rundy konkursowej.

Organizacje, które uzyskają ocenę pozytywną merytorycznie w II rundzie, ale ze względu na ilość otrzymanych punktów zabraknie dla nich dostępnych środków zostaną umieszczone na liście rezerwowej. W przypadku pojawienia się dostępnych środków w konkursie (oszczędności, rezygnacja wnioskodawcy z realizacji oferty) będzie istniała możliwość sfinansowania projektów znajdujących się liście rezerwowej.   


Tym samym wnioski złożone w konkursie od dnia 1 czerwca 2023 zostaną poddane ocenie tylko w przypadku kiedy nie zostanie wyczerpana alokacja dostępnych środków w II turze konkursowej z uwzględnieniem listy rezerwowej  (oferty ocenione pozytywne merytorycznie niedofinasowane ze względu na brak dostępnych środków w II rundzie konkursowej)


Zakładamy, że wyniki II rundy konkursowej będą dostępne około 20 czerwca.


Szczegóły projektu

Kierunek NOWE FIO