Skip to main content

Ważny Komunikat – Silne NGO 21

news
Silne NGO 21
 
Ważny komunikat
 
Nasze Drogie Organizacje
 
Biorąc pod uwagę obecną sytuację epidemiologiczną po konsultacjach podjęliśmy trudną decyzję przesunięcia konkursu w ramach Silne NGO ’21.
Mamy świadomość, że cześć z Was czeka niecierpliwie na ten konkurs. Jednak chcemy mieć na uwadze równość szans, dostęp do konkursu oraz być może bardziej racjonalnego (znana sytacja związana z COVID -19) zaplanowania działań.
Informujemy, że konkurs (nabór wniosków) oficjalnie ogłosimy 9 kwietnia – nabór potrwa do 30 kwietnia do godziny 13.30.
Jednak wychodząc na przeciw Waszym potrzebą już w przyszłym tygodniu (środa) z wyprzedzeniem udostępnimy dokumentację konkursową, Ci którzy zechcą, mogą zacząć już pracować nad wnioskiem.
Wraz z upublicznieniem dokumentacji będziecie mogli do nas pisać, dzwonić – pytać o wszystko co dla Was ważne. Postaramy się dla Was, też zaplanować przestrzeń na spotkanie „wirtualne”, aby wszyscy zainteresowani mogli spotkać się z nami i zapytać nas o Wszystko co związane z konkursem. Będziemy Was o tym informować na bieżąco za pośrednictwem strony i profilu FB.
 
Pozdrawiamy Was serdecznie, w tym zwariowanym czasie.
 
Zespół OCWIP.
JEŚLI MOŻECIE ZOSTAŃCIE W DOMU
 
Projekt finansowany ze środków  Urzędu Miasta Opola w ramach zadania pn. „Silne NGO”  – umowa nr CDO-ROP.526.16.1.2021 z dnia 02.03.2021
Szczegóły projektu

Silne NGO 21