Skip to main content

Przedłużony termin składania zgłoszeń do Konkursu Barwy Wolontariatu 2014 oraz Konkursu Organizacja Przyjazna Wolontariuszom 2014 !!!

Przedłużony termin składania zgłoszeń do Konkursu Barwy Wolontariatu 2014 oraz Konkursu Organizacja Przyjazna Wolontariuszom 2014 !!!
news
W związku z prośbami ze strony wolontariuszy jak i organizacji, pragnących zgłosić się do udziału w Konkursie Barwy Wolontariatu 2014 oraz Konkursie Organizacja Przyjazna Wolontariuszom 2014, przedłużamy termin składania zgłoszeń do 7 listopada 2014 r.

Opolskie Centrum Wspierania Inicjatyw Pozarządowych, Opolskie Centrum Demokracji Lokalnej FRDL oraz Sieć Centrów Wolontariatu w Polsce, zapraszają do udziału w Konkursie Barwy Wolontariatu 2014 adresowanym do wolontariuszy/wolontariuszek oraz organizacji i placówek współpracujących z wolontariuszami. Jest to już czternasta edycja konkursu, który stwarza okazję, aby w sposób szczególny podziękować wolontariuszom i wolontariuszkom, na co dzień współpracującym z organizacjami, placówkami publicznymi i osobami prywatnymi. Organizując Konkurs, zależy nam, aby pokazać wielobarwność działań społecznych i aktywność wolontariuszy, którzy obecni są niemalże we wszystkich sferach życia społecznego.

Regulamin
Formularz

Opolskie Centrum Wspierania Inicjatyw Pozarządowych oraz Opolskie Centrum Demokracji Lokalnej FRDL zapraszają również do udziału w Konkursie Organizacja Przyjazna Wolontariuszom 2014. Konkurs skierowany jest do organizacji pozarządowych, placówek publicznych oraz innych podmiotów współpracujących z wolontariuszami i wspierających idee wolontariatu w województwie opolskim.

Regulamin
Formularz

W razie pytań prosimy o kontakt:

Karolina Bujak – k.bujak@ocwip.pl, 77 441 50 25
Alicja Gawinek – a.gawinek@ocwip.pl, 77 441 50 25

Konkursy organizowane w ramach projektu „Więcej wiemy  – lepiej pomagamy – bis” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.