OCWIP

Przedłużony termin składania zgłoszeń do Konkursu Barwy Wolontariatu 2014 oraz Konkursu Organizacja Przyjazna Wolontariuszom 2014 !!!

W związku z prośbami ze strony wolontariuszy jak i organizacji, pragnących zgłosić się do udziału w Konkursie Barwy Wolontariatu 2014 oraz Konkursie Organizacja Przyjazna Wolontariuszom 2014, przedłużamy termin składania zgłoszeń do 7 listopada 2014 r.

Opolskie Centrum Wspierania Inicjatyw Pozarządowych, Opolskie Centrum Demokracji Lokalnej FRDL oraz Sieć Centrów Wolontariatu w Polsce, zapraszają do udziału w Konkursie Barwy Wolontariatu 2014 adresowanym do wolontariuszy/wolontariuszek oraz organizacji i placówek współpracujących z wolontariuszami. Jest to już czternasta edycja konkursu, który stwarza okazję, aby w sposób szczególny podziękować wolontariuszom i wolontariuszkom, na co dzień współpracującym z organizacjami, placówkami publicznymi i osobami prywatnymi. Organizując Konkurs, zależy nam, aby pokazać wielobarwność działań społecznych i aktywność wolontariuszy, którzy obecni są niemalże we wszystkich sferach życia społecznego.

Regulamin
Formularz

Opolskie Centrum Wspierania Inicjatyw Pozarządowych oraz Opolskie Centrum Demokracji Lokalnej FRDL zapraszają również do udziału w Konkursie Organizacja Przyjazna Wolontariuszom 2014. Konkurs skierowany jest do organizacji pozarządowych, placówek publicznych oraz innych podmiotów współpracujących z wolontariuszami i wspierających idee wolontariatu w województwie opolskim.

Regulamin
Formularz

W razie pytań prosimy o kontakt:

Karolina Bujak – k.bujak@ocwip.pl, 77 441 50 25
Alicja Gawinek – a.gawinek@ocwip.pl, 77 441 50 25

Konkursy organizowane w ramach projektu „Więcej wiemy  – lepiej pomagamy – bis” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

Exit mobile version