Skip to main content

Wizyta studyjna

Wizyta studyjna
news

Szanowni Państwo,

Zapraszamy przedstawicieli Rad Działalności Pożytku Publicznego działających na terenie województwa łódzkiego, opolskiego, dolnośląskiego i śląskiego na wizytę studyjną, która odbędzie się w dniach 16-18 kwietnia br.

Miejscem wizyty studyjnej będzie obszar I (woj. pomorskie, trójmiasto i okolice). Organizatorzy zapewniają nocleg, wyżywienie oraz materiały. Najpóźniej na tydzień przed wyjazdem będziemy informować o miejscu i godzinie odjazdu wspólnego transportu.

Podczas wydarzenia uczestnicy będą mieli możliwość zapoznać się z dobrymi praktykami RDPP na wszystkich szczeblach oraz spotkania z ciekawymi samorządami lokalnymi, które zaprezentują model współpracy z organizacjami pozarządowymi.

Dokładne miejsce spotkania oraz program już wkrótce. Osoby zainteresowane wzięciem udziału w wydarzeniu prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego do 3 kwietnia br.

Liczba miejsc jest ograniczona. O uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń. W przypadku wolnych miejsc w wizycie będą mogli wziąć udział przedstawiciele innych niż RDPP, ciał dialogu.

Pytania dotyczące wizyty należy kierować do:

Magdaleny Pilarskie, mpilarska@opus.org.pl lub Wioletty Gawrońskiej, wgawronska@opus.org.pl

Wydarzenie organizowane przez Centrum Promocji i Rozwoju Inicjatyw Obywatelskich OPUS w ramach projektu „Modelowe Rady Działalności Pożytku Publicznego”.

 

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY