Skip to main content

I Ogólnopolskie spotkanie Rad Działalności Pożytku Publicznego

I Ogólnopolskie spotkanie Rad Działalności Pożytku Publicznego
news
Szanowni Państwo,

Zapraszamy wszystkich przedstawicieli RDPP oraz Samorządów – zainteresowanych utworzeniem nowej Rady – z obszaru 3 (woj. łódzkie, opolskie, dolnośląskie, śląskie) do uczestnictwa w I Wizycie Studyjnej RDPP, w ramach, której odbędzie się I Ogólnopolskie Spotkanie RDPP.

Szczegółowy program wizyty studyjnej w obszarze 4 (woj. świętokrzyskie) znajdą Państwo w dokumencie załączonym do artykułu.

Zgłoszenia na wizytę studyjną są przyjmowane do 24 listopada br. do godz. 15.00, za pomocą formularza zgłoszeniowego dostępnego pod linkiem:  https://docs.google.com/a/rada-lodzkie.org.pl/forms/d/1x2Xo-BpICQH3FTkHb7U9ywclvQ-vZiwOATmBaSEIRuc/viewform

O uczestnictwie w wydarzeniu decyduje kolejność zgłoszeń.

Organizatorzy wizyty studyjnej zapewniają dojazd dla przedstawicieli z każdego województwa do obszaru 4. O miejscu i godzinie zbiórki zostaną Państwo poinformowani drogą mailową po 24 listopada br.

W razie pytań prosimy o kontakt z organizatorem wizyty studyjnej: Centrum Promocji i Rozwoju Inicjatyw Obywatelskich OPUS, Magdalena Pilarska, mpilarska@opus.org.pl, 42 2313101.

Program